Menu

Mededelingen leerjaar 2

Sluiten

Begin met typen in het veld hierboven en de resultaten komen direct hieronder te staan


Inhalen toetsen Leerjaar 2 Lokaal 14
Woensdag 22 mei, 15.45 uur
2A
Naam: Vak Docent: Datum toets: Wat moet ik leren?
Oumaima ne nlbb 8-mei Lezen
Oumaima EN DACS 9 MEI FILE 6
Oumaima M&m Oeri 15-mei Thema 11 blok 1
Oumaima ne nlbb 8-mei Lezen
Oumaima EN DACS 9 MEI FILE 6
Romaisae M&m Oeri 15-mei Thema 11 blok 1
Selinay M&m Oeri 15-mei Thema 11 blok 1
Lisa M&m Oeri 15-mei Thema 11 blok 1
Yassine M&m Oeri 15-mei Thema 11 blok 1
2B
Naam: Vak Docent: Datum toets: Wat moet ik leren?
Nawal Eng Seke 17 mei File 6 woorden zinnen grammatica op blz 29 30 31 en gemaakte opdrachten.
Rouane Eng seke 17 mei File 6 woorden zinnen grammatica op blz 29 30 31 en gemaakte opdrachten.
2C
Naam: Vak: Docent: Datum toets: Wat moet ik leren?
Michensly NE MAAN 8-mei spelling & grammatica 69, 70, 77 en 78
Michensly EN DACS 9 MEI FILE 6
Osaro NE MAAN 8-mei spelling & grammatica 69, 70, 77 en 78
2D
Naam Vak Docent: Datum toets: Wat moet ik leren?
Diordy NL MUSE 14-5 Les 69, 70, 77 en 78
Aya NL MUSE 14-5 Les 69, 70, 77 en 78
Ahlam NL MUSE 14-5 Les 69, 70, 77 en 78
Murat
Rayan M&Na GSHN 15 mei Gekopieerde boekje
Rayan Eng Seke 17 mei File 6 woorden zinnen grammatica op blz 29 30 31 en gemaakte opdrachten.
Ahlam Eng Seke 17 mei File 6 woorden zinnen grammatica op blz 29 30 31 en gemaakte opdrachten.
2E
Naam: Vak: Docent: Datum toets: Wat moet ik leren?
Maissae EN DACS 8 MEI FILE 6
2F
Naam: Vak: Docent: Datum toets: Wat moet ik leren?
Aliyya Eng Seke 17 mei File 6 woorden zinnen grammatica en gemaakte opdrachten & stencils

Sportklas 23 mei: Rugby

  • 13:20 verzamelen in de kleedkamers op school
  • sportkleding mee
  • Geen fiets nodig, spelen in het vondelpark.


RT-taal RT-rekenen
donderdagmiddag 13.20 uur, lokaal 21 donderdagmiddag 13.20 uur,lokaal 23
juf Visser en juf Kurtcebe meester Boujemaoui
2A 2A
Souhail Selinay
Aya Sahin
2B 2B
Raif Yassine
2C 2C
Hazret Funda
Joshua 2D
2D Ivan
Aya 2E
2E Allany
Hicham
Siraadj
2F
Nadir

Huiswerkbegeleiding P3

Woensdag-NLBB

15.45 - 16.45 uur

Lokaal 17

Woensdag-OERI

15.45 - 16.45 uur

Lokaal 14

Donderdag-MAAN

13.20 - 14.20 uur

Lokaal 14

2A

2A

2A

Sahin

Aleyna Nur

Lisa

Yassine

Ali

Aya

2B

Romaissae

Nizar

Pharell

2B

2C

2B

Berat

Hazret

Noussair

Nadir

Berat

Raif

2C

2D

Emirhan

2C

Semi

Joshua

Furkan

2D

Saber

Selin

2E

Joan

Abdul

2F

Sami

Rania

2E

Siraadj

Anass

Aleksander

Zakaria

2F

Aliyya

Damian


Topscore voetbal, basketbal en streetdance

  • maandag 15.45 uur in de gymzaal (voetbal voor meisjes)
  • Woensdag 15.45 uur in de gymzaal (Basketbal) en aula (Dans)
  • Sportkleding mee


Sportklas 2018-2019

2B
Noussair
Nizar
Yassine
Narciss

2C
Amin
Hazret
Pharell

2D
Cheraino
Sami
Flink
Zinnedine
Yasmine

2E
Siem
Sami
Abdul

2F
Dina
Ben


Corveerooster voor periode 1 (vanaf 5 september) en 3 (vanaf 4 februari)

De geroosterde leerlingen beginnen de laatste 10 minuten van iedere pauze met schoonmaken. De uitloop na de pauze is maximaal 5 minuten. Je mist dus maximaal 5 minuten van je les.

Corveerooster leerjaar 2